Już niedługo

Już niedługo

Dodał - Wrz 5, 2018 - Aktualności | 0 komentarzy

Już niedługo, ale jeszcze nie teraz.

Trwają formalności związane z naszą obecnością w Łazienkach Królewskich. Najbliższy przewidywany termin rozpoczęcia zajęć to początek października br. Prosimy wszystkich o cierpliwość!

Na początek w turnusie jesiennym pracować będzie mniej koni i terapeutów – musimy dostosować się do nowego miejsca. Nie mamy tam żadnego zadaszenia, więc jesienne słoty mogą być poważną przeszkodą w prowadzeniu zajęć. Małego deszczu się nie boimy, podczas dużego zajęcia będą prowadzone w stajni przy koniu. A stajnie będziemy mieli piękną zabytkową!

Drugą przeszkodą będzie zmierzch szybko zapadający jesienią. Planujemy pracę przy lampach budowlanych i mamy nadzieję, że zdadzą one egzamin.

W związku  trudnymi warunkami pracy jesienią apelujemy do Państwa o nie zapisywanie na zajęcia małych dzieci i dzieci podatnych na przeziębienia. Dla nich lepsze będą zajęcia wiosenne i letnie.

Piątkowy i Sobotni Klub Jeździecki dla naszych jeźdźców będą pracowały bez zmian. Przed południami planujemy zajęcia grupowe dla dzieci w wieku przeszkolnym i szkolnym. Po południu będzie pracował jeden hipoterapeuta prowadząc zajęcia indywidualne. Nowością będą zajęcia  niedzielne. W niedzielę przed południem pracować będzie dwójka hipoterapeutów.

Chętnych na jesienny turnus (X-XII) prosimy o zgłoszenia na adres fundacja@hipoterapia.org z podaniem preferowanego terminu zajęć i numeru telefonu żebyśmy mogli się z Państwem skontaktować.