KOŃ NA BIEGUNACH zaprasza

KOŃ NA BIEGUNACH zaprasza

Dodał - Mar 15, 2018 - Aktualności |

Zapraszamy dzieci i rodziców z Ursynowa na bezpłatne zajęcia wspierające rozwój dzieci, kompetencje rodziców i dorosłe osoby niepełnosprawne!     

Z radością informujemy, że Fundacja Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym HIPOTERAPIA od kwietnia br. realizować będzie projekt Koń na biegunach – wsparcie osób niepełnosprawnych i ich rodzin z terenu dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy poprzez prowadzenie zajęć dla osób niepełnosprawnych oraz warsztatów i zajęć relaksacyjnych dla ich rodzin” finansowany przez Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.

Zajęcia odbywać się będą w pracowni terapeutycznej Fundacji „Koń na biegunach” mieszczącej się przy ulicy Na Uboczu 18 (5 minut od stacji metra Natolin).

W ramach projektu proponujemy następujące nieodpłatne zajęcia dla mieszkańców Ursynowa:

  1. zajęcia sensoryczne dla dzieci (10 dzieci po 10 zajęć raz w tygodniu)
  2. zajęcia grupowe dla dorosłych osób niepełnosprawnych członków piątkowego i sobotniego klubu jeździeckiego Fundacji HIPOTERAPIA – 10 osób 28 zajęć  
  3. zajęcia grupowe dla dzieci z zakresu wczesnej interwencji – cykl 8 zajęć dla trzech grup po 5 dzieci w wieku 1,5-3 lat
  4. warsztaty edukacyjne dla rodziców – 3 warsztaty z zakresu sensoryki, neurologopedii, kompetencji wychowawczych (10 osób).     

W planie mieliśmy jeszcze zajęcia relaksacyjne dla rodziców dzieci niepełnosprawnych, ale te nie zyskały pozytywnej rekomendacji Komisji i niestety nie będą realizowane.

Projekt „Koń na biegunach” realizowany będzie od kwietnia do czerwca i od września do grudnia 2018 roku. Chętnych do wzięcia udziału w Projekcie prosimy o zgłaszanie się na adres fundacja@hipoterapia.org. Więcej informacji mogą uzyskać Państwo w biurze Fundacji u Anny Pycak 22 254 254 3, 503 300 722.

Zapraszamy dzieci i rodziców z Ursynowa na bezpłatne zajęcia!

 

Hipoterapia Warszawa

Hipoterapia Warszawa