KRS zatwierdził zmiany we władzach Fundacji

KRS zatwierdził zmiany we władzach Fundacji

Dodał - Lip 9, 2018 - Aktualności | 0 komentarzy

Decyzją Fundatorów  Fundacji Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym HIPOTERAPIA do Rady Fundacji zostały powołane wieloletnie członkinie zespołu terapeutycznego Fundacji mgr Barbara Gąsiorowska pedagog, hipoterapeuta, terapeuta SI oraz mgr Joanna Dzwonkowska surdopedagog, hipoterapeuta, neurologopeda. W skład Rady Fundacji weszła także mgr Barbara Felicka dotychczasowy wieloletni członek Zarządu Fundacji.

Nowym członkiem Zarządu Fundacji została mgr inż. Anna Pycak absolwentka Wydziału Nauk o Zwierzętach SGGW, instruktor jazdy konnej i hipoterapii. Anna Pycak od wielu lat związana jest z naszą Fundacją początkowo jako wolontariusz, potem jako specjalista z dziedziny hodowli koni, jazdy konnej i hipoterapii.

W dniu 26 czerwca 2018 roku Krajowy Rejestr Sądowy zatwierdził wszystkie w/w zmiany i dodatkowo zmianę adresu Fundacji z ul. Nowoursynowskiej 100, gdzie mieściła się od 1992 roku, na ulicę Na Uboczu 18 na Natolinie.

Życzymy wszystkim nowym członkom Rady i Zarządu Fundacji satysfakcji z pracy na rzecz naszej organizacji i ubolewamy, że w nowej siedzibie Fundacji mieszczącej się na osiedlu mieszkaniowym niestety nie ma miejsca dla naszych koni. Mieści się tam tylko pracowania terapeutyczna „Koń na biegunach”, sala integracji sensorycznej oraz biuro Fundacji.