Lato w Krzyżewie

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej tegorocznej oferty wakacyjnej

od 1 lipca do 11 sierpnia 2019 czekamy na Was w Krzyżewie

 

W tym roku turnus rehabilitacyjny dla dzieci wraz z rodzicami planowany jest od 15 do 28 lipca. Ważna wiadomość to taka, że zarówno nasza Fundacja jak i ośrodek w Krzyżewie mają status organizatora turnusów rehabilitacyjnych PFRON i można sie starać o dofinansowanie pobytu na turnusie. Z tym trzeba się spieszyć, bo pieniądze na ten cel kończą się w PFRON bardzo szybko!

Koszt turnusu to 3.000 dziecko (w tym zabiegi- hipoterapia, fizjoterapia, integracja sensoryczna z elementami terapii ręki,  zajęcia logopedyczne i psychopedagogiczne, hydromasaż, zabawy ruchowe z elementami choreoterapii) i 1180 zł osoba towarzysząca. Kierownikiem turnusu będzie Anna Sikorska, wspierać ją będą nasze terapeutki Natalia Smagacz, Joanna Dzwonkowska, Karolina Klebus, Ewa Butowska, Katarzyna Puk i Katarzyna Urbańska.

 

W Krzyżewie odbędą sie też dwa obozy jeździeckie – terapeutyczny, na który zapraszamy dorosłe osoby niepełnosprawne jeżdżące konno i obóz integracyjny, na który zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 10 do 18 lat, nie tylko jeżdżących samodzielnie ale i samodzielnych życiowo. W obozie tym weźmie udział liczna grupa wolontariuszy.

Obóz integracyjny odbędzie się w dniach 1-14 lipca i poprowadzą go Anna Sikorska i Ewa Kwiecień wspierane przez liczną grupę wolontariuszy. Koszt obozu 2.500 zł.

Obóz terapeutyczny poprowadzą Natalia Smagacz, Maja Ryszkiewicz i Karolina Klebus (5-11 sierpnia), koszt obozu to 1.300 zł.

 

Konie znane i lubiane! Mam nadzieję, że nie zapomnieliście o Asterze, Naganie, Muminie, Geronimo i ich kolegach z Krzyżewa Dofim, Jachcie, Neronie, Brocco, Buggim i oczywiście o pięknej Brazylii.

Zapraszamy wszystkich miłośników koni i Krzyżewa. Zapisz się już dziś, bo liczba miejsc jest ograniczona! Chętnych prosimy o maila na adres fundacja@hipoterapia.org