Lato w Krzyżewie

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej tegorocznej oferty wakacyjnej od 1 lipca do 4 sierpnia 2018 czekamy na Was w Krzyżewie.

W tym roku turnus rehabilitacyjny dla dzieci wraz z rodzicami planowany jest od 21 lipca do 4 sierpnia. Ważna wiadomość to taka, że zarówno nasza Fundacja jak i ośrodek w Krzyżewie mają już status organizatora turnusów rehabilitacyjnych PFRON i można sie starać o dofinansowanie pobytu na turnusie. Z tym trzeba się spieszyć, bo pieniądze na ten cel kończą się w PFRON bardzo szybko!

Koszt turnusu w tym roku 2.350 dziecko (w tym zabiegi- hipoterapia, fizjoterapia, hydromasaż) i 1050 zł osoba towarzysząca.

W Krzyżewie odbędą sie też dwa obozy jeździeckie – terapeutyczny, na który zapraszamy dorosłe osoby niepełnosprawne jeżdżące konno i obóz integracyjny, na który zapraszamy dzieci i młodzież niepełnosprawną w wieku od 10 do 18 lat, nie tylko jeżdżących samodzielnie ale i samodzielnych życiowo. W obozie tym weźmie udział liczna grupa wolontariuszy.

Obóz terapeutyczny poprowadzą Natalia Smagacz i Maja Ryszkiewicz wspierane przez Karolinę Klebus (1-7 lipiec), obóz integracyjny Anna Sikorska i Ewa Kwiecień (8-21 lipiec). Konie znane i lubiane, tylko bez Gorana, który jest już na emeryturze, ale o tym wszyscy już wiedzą! Koszt tygodniowego obozu terapeutycznego to 1250zł , a obozu integracyjnego (2 tyg.) 2.500 zł.

Zapraszamy wszystkich miłośników koni i Krzyżewa. Zapisz się już dziś, bo liczba miejsc jest ograniczona! Chętnych prosimy o maila na adres fundacja@hipoterapia.org.