Podaruj nam swój 1%

Rozlicz PIT Online z PITax.plPobierz Program PIT od PITax.pl

 

W roku 2013 w ośrodku hipoterapii Fundacji przeprowadzono 3 200 zajęć hipoterapii dla ponad 100 pacjentów. Dzięki kwocie 31 687,89 zł z 1% podatku uzyskanej w 2013 r. mogliśmy dofinansować naszym podopiecznym 1.056 zajęć hipoterapii (po 30 zł do każdego zajęcia). Dziękujemy wszystkim przekazującym 1% swojego podatku naszej Fundacji udzielając tym samym ogromnego wsparcia naszym podopiecznym, którzy dzięki temu nie muszą pokrywać pełnego kosztu zajęć hipoterapeutycznych.

 

WSPARCIE FINANSOWE

 

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego wspiera Fundację od początku jej istnienia. Obecnie udostępnia nam pomieszczenia terapeutyczne, teren do prowadzenia zajęć hipoterapii i stajnię dla naszych koni. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego jest naszym głównym i strategiczny sponsorem, bez wsparcia którego trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie ośrodka hipoterapii przy Bardzo cieszymy się z pomocy jakiej udziela nam polska sekcja Hash (międzynarodowego ruchu biegaczy amatorów), Dzięki członkom warszawskiej sekcji tej organizacji z hipoterapii mógł korzystać przez kolejny rok chłopiec z Domu Dziecka. Haser’om zawdzięczamy też cenne kontakty i nowych sponsorów!

Są sponsorzy, którzy towarzyszą nam wiernie od lat. Należą do nich m.in.: Pan Olbrzymią pomocą dla nas są osoby, które 1% swojego podatku przekazują na naszą ul. Nowoursynowskiej 100. Michał Rusiecki i Pan Mirosław Szymczak z Firmy BISK S.A. Fundację. Dzięki uzyskanej kwocie 45.983,91 zł mogliśmy dofinansować naszym podopiecznym 1.532 zajęcia hipoterapii (po 30 zł do każdego zajęcia). A oto alfabetyczna lista tych, którzy udzielili nam wsparcia w roku 2010:

BISK S.A.

Kłos Zdzisław

MAPEI Polska Sp. z o.o.

Piechowska Iwona

PKO, BP SA XLIII, Oddział Warszawa

Rusiecki Michał

Świeżyńscy Hanna i Krzysztof

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego

Uczestnicy pikniku z Płajem

Warsaw Hash House Harris

1% podatku od osób fizycznych

Darami rzeczowymi na loterię fantową wsparli nas BENIKA

S.A., BISK,MAPEI, TOPEX, VISION S.A.

Lista sponsorów z roku na rok robi się krótsza. Tym bardziej jesteśmy wdzięczni, tym którzy pozostali nam wierni i nowym sponsorom, którzy zechcieli nam pomóc. Rok 2010 był szóstym rokiem korzystania Fundacji z wpłat 1% podatku naszych przyjaciół i sponsorów. Pozyskane przez nas fundusze są skromne w porównaniu z funduszami organizacji, które prowadza kosztowne kampanie reklamowe. Uważamy jednak, że nieetycznie jest przeznaczać na reklamę funduszy z 1%. Powinny być one przeznaczone bezpośrednio na realizacje misji organizacji. Jesteśmy tym bardziej wdzięczni tym wszystkim, którzy pamiętają o nas, pomimo tego, że nie widać nas na billboardach, w ogłoszeniach prasowych ani w telewizyjnych spotach reklamowych. Bardzo liczymy, również w kolejnych latach na naszych sympatyków i przyjaciół życząc wszystkim jak największych dochodów!

Darmowe rozliczenie PIT możliwe jest dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki.