Zaopiekuj się

Zostań honorowym opiekunem jednego z naszych koni zapewniając mu utrzymanie. Otrzymasz wyjątkowe zdjęcie swojego podopiecznego. Wybierz swojego ulubieńca… i skontaktuj się z Fundacją.

ASTER – Najbardziej spragniony pieszczot koń w naszej stajni. Zawsze chętnie podda się dowolnej ilości głaskania, drapania i zaczepiania. Przyjechał do nas jako piękny prezent prosto z bieszczadzkich połonin. Ma ogromne serce, dużo zaufania do ludzi i bardzo chętnie współpracuje. Mimo krótkiego treningu jeździeckiego, jaki u nas odbył bardzo dobrze spisuje się na para- ujeżdżeniowych czworobokach.

NAGAN – Jak to imię sugeruje jego zachowanie czasem pozostawia wiele do życzenia. W stadzie pierwszy do zabaw i bójek. Pod siodłem jednak opanowuje swoją naturę i wspaniale pracuje. Może skrywa w sobie ujeżdżeniowy talent…

TABOR (zwany Muminem) – Ulubieniec ludu. Swoją nietypową urodą szybko zaskarbia sobie sympatię dzieci i ich opiekunów. Był powodem niejednego sporu- bo przecież każdy chciałby się przejechać na białym koniu. Dzięki swojej mocnej budowie jest koniem dwuosobowym i bez oporów nosi terapeutów wraz ich małymi podopiecznymi.

GERONIMO – Apacz z Podlasia. Swoją oryginalną urodą podbił serca wszystkich. Z godnością znosi zamianę podlaskich łąk na życie w wielkim mieście. W pracy cierpliwy i zaangażowany, prawdziwy terapeuta.